Místní poplatek za svoz odpadu pro rok 2019 již můžete uhradit v pokladně radnice nebo jej zaslat na účet obce.

Svozové dny odpadu se v roce 2019 nemění.

V případě poruchy veřejného osvětlení informujte prosím radnici, aby byla lampa opravena.

Výroční schůze SDH Kamýk nad Vltavou se sejde v sobotu 12.1. v kulturním domě.

Výroční schůze SDH Velká se sejde v sobotu 19.1. od 18 hodin v hasičské zbrojnici ve Velké.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Od 4.1. 2019 budou prováděny odečty vodoměrů v rodinných domech.

V Kamýku nad Vltavou bude probíhat tříkrálová sbírka.

Kamýk nad Vltavou

Kamýk nad Vltavou leží v půvabném údolí připomínajícím dvě otevřené dlaně, v nichž se vine široký proud Vltavy. Po obou stranách se doširoka rozvírají svahy a stráně povolně i prudce klesajícím břehům. Hluboké lesy střídají louky a pole, které prostupují osaměle skupiny borovic a mohutných bludných kamenů.

Měl by v Kamýku vzniknout přístav?
  • Votes: (0%)
Total Votes: