Obec Kamýk nad Vltavou

obec s historií

Kamýk nad Vltavou

obec s historií
Kamýk nad Vltavou leží v půvabném údolí připomínajícím dvě otevřené dlaně, v nichž se vine široký proud Vltavy. Po obou stranách se doširoka rozvírají svahy a stráně povolně i prudce klesajícím břehům. Hluboké lesy střídají louky a pole, které prostupují osaměle skupiny borovic a mohutných bludných kamenů.

 

Načítání...

Anketa

Měl by v Kamýku vzniknout přístav?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
 
Powered by Sexy Polling
 

11.10. začne oprava posledního úseku vozovky před čerpací stanicí a na mostě. Oprava bude prováděna na poloviny, průjezd bude řízen semafory.  


 

V pátek 5.10., v pondělí 8.10. a v úterý 9.10. se od 7 do 14 hodin budou pokládat postupně tři vrstvy nového safaltu na průjezdní komunikaci obcí. Při pokládce nebude komunikace průjezdná.  

 


 

 

13.10. proběhne sběr nebezpečného odpadu ve Velké ve 13.45 a v Kamýku ve 14 hodin.  

 


 

 31.10. otevření kamýckého bazárku v kulturní domě.

 


 

V úterý 30.10. v 19 hodin v kulturním domě divadelní detektivní komedie Vysoká hra.  Pavel Trávníček a Iveta Blanarovičová v hlavní roli.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

28.10. oslava 100 let české státnosti v kamýckém kulturním domě

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

Při pokládce asfaltu budou autobusy na Velkou vyjíždět a končit u ČOV a autobusy do Krásné Hory budou zastavovat u dolního autoparku.  

 

 

 

 

 

Kamýk nad Vltavou

 

obec s historií

 

 
vlajka znak
ACLS